Aktuality

 Proběhlo:

Celostátní seminář (…Tajemství ženy)

Třešť 26.-28.5.2017

Celostátní seminář pro ženy je programem, který je zaměřen na témata, se kterými se ženy často ve svém životě setkávají. Seminář v roce 2017 proběhl v Třešti u Jihlavy a skládal se z přednášek, práce v malých skupinách a doprovázely ho zážitkové workshopy (taneční, výtvarný a pěvecký). Program byl zaměřen na sebepoznání, osobnostní rozvoj žen, vztahy v rodině a partnerské vztahy. Název semináře byl „…Tajemství ženy“ a přednášejícími byli Mgr. Helena Klímová a ThLic. Mgr. Petr Glogar,  tedy odborníci z řad psychoterapeutů a teologů.

Celostátní seminář ( … Ejhle žena )

Třešť 23.-25.5.2014

Celostátní seminář pro ženy je programem, který je zaměřen na témata, se kterými se ženy často ve svém životě setkávají. Seminář v roce 2014 proběhl v Třešti u Jihlavy a skládal se z přednášek a práce v malých skupinách. Program byl zaměřen na sebepoznání, osobnostní rozvoj žen, vztahy v rodině a partnerské vztahy. Název semináře byl „…Ejhle žena“ a přednášejícími byli PhDr. V. Junková,  PhLic. K. Lachmanová Th.D. a Dr. Ing. L. Heryán, Th.D.,  tedy odborníci z řad psychoterapeutů a teologů.

Cesta pohádkou aneb o hojivé síle příběhu

 

 9. listopadu 2013 ve Slaném provedly psycholožky Alice Derflová a Jana Němečková účastnice "Pohádkou, jakožto pradávným odpovídáním duše na lidská soužení". Jednodenní seminář pro ženy byl proložen sdílením i zážitkovými aktivitami...

 

Fotogalerie: víkend pro ženy