Svatováclavský den rodin - středa 28.9.2016

16.09.2016 21:51

Svatováclavský den rodin 

 

Rádi bychom Vás přivítali na již tradiční akci YMCA Familia Den rodin. Bude to výborná příležitost, jak trávit čas s vlastní rodinou i společně s ostatními rodinami, popovídat si, seznámit se, mít možnost být spolu. To vše během pětihodinové plavby lodí Bohemia Rhapsody (Praha – Vraný).

 

http://www.prague-boats.cz/cs/lod-bohemia-rhapsody

 

Na palubě bude hrát manželácká kapela a pro děti bude připraveno několik bloků her a aktivit. Přímo na lodi bude možné si zakoupit občerstvení – jídlo i pití.

 

Dny rodin reagují na Vaše žádosti po příležitostech, kdy se budou moci lidé z Manželáků neformálně setkat bez organizovaného programu a strávit společně příjemný čas. V minulosti byly pozitivní reakce hlavně na plavby lodí, a tak jsme se letos rozhodli pro tuto delší variantu, abychom si to pořádně užili...

 

Samozřejmě je akce otevřená i pro Vaše přátele a známé, kteří se tak mohou seznámit s manželáckým společenstvím.

 

Cena je výrazně dotovaná, komerčně by účastnický poplatek nepokryl ani mnohem kratší plavbu, proto budeme rádi, pokud se někdo bude chtít stát drobným (či větším) sponzorem této akce.

 

Manželé se dvěma či více dětmi 400 Kč, jinak platí jedna osoba 100 Kč.

 

Sraz bude od 9:45, loď odplouvá bezpodmínečně v 10:30!

 

Prosíme, ohlaste nám co nejdříve, v jakém počtu se chystáte přijít, kolik dospělých a dětí!!! – na mail  ms@familia.cz ( viz přihláška ZDE ). My Vám posléze pošleme ještě informace o možnosti zakoupení občerstvení na lodi.

 

Po celou dobu akce zodpovídají za své děti rodiče!!!